NOWOŚCI W OFERCIE MERIDON W ROKU 2018  -  ANSUL R-102

 

ANSUL R-102  

 

W związku z wprowadzeniem do stosowania od września 2017 nowej normy EN - 16282-7 nakazującej stosowanie w układach wentylacyjnych kuchni komercyjnych stałych systemów gaśniczych Firma MERIDON od stycznia 2018r. wprowadza do sprzedaży specjalną ofertę przeznaczoną dla wszystkich właścicieli kuchni, którzy zamierzają zastosować stały system gaśniczy w swoich okapach kuchennych.

 

Wykonujemy systemy dla wszystkich produkowanych w tej chwili na świecie okapów. Korzystamy z naszego 28 letniego doświadczenia w tej dziedzinie i wykonania dla polskich klientów naszej firmy ponad 500 systemów.

 

Dla okapów dostarczanych na rynek Polski przez firmy zagraniczne niezależnie od typu i kraju producenta proponujemy specjalny cennik systemów na2018r.

 

UWAGA ! Jeśli przedstawicie nam Państwo tańszą konkurencyjną ofertę, a zdecydujecie się na nasze wykonanie,   otrzymacie Państwo od nas dodatkowy rabat zarówno na wykonanie systemu jak i na jego przyszłą obsługę (porównanie ofert wg. Obowiązującego w Europie cennika Producenta)

 

Dla małych kuchni z niewielka ilością urządzeń (2 - 3) opracowaliśmy wraz z firmą ANSUL specjalnie na runek Polski niedrogi system przeciw pożarowy, którego ceny zaczynają się już od 5 900.- PLN + VAT. Systemy tego typu jesteśmy w stanie montować również we wszystkich starszych typach okapów, bez względu na ich wiek czy czasokres eksploatacji.

 

Naszym klientom proponujemy również wykonanie systemu w oparciu o elementy wyprodukowane w latach 2016/17 z upustem 40% z pełną niczym nieograniczoną gwarancją oraz obsługą. UWAGA ! Oferta ta jest ważna do chwili wyczerpania zapasów magazynowych.

 

Dostarczone już do Polski, zainstalowane i uruchomione systemy przeciw pożarowe, które nie były wykonywane przez firmę MERIDON, możemy objąć naszą gwarancją, a także gwarantujemy dożywotnio ich pełną obsługę.

 

Firma MERIDON prowadzi serwis i obsługę instalacji na terenie całego kraju Systemy produkowane przez firmę ANSUL a oferowane przez firmę MERIDON posiadają niezbędne certyfikaty (CE; UL; a także morskie dla instalacji na jednostkach pływających)